Karcher
Produkty dla domu i ogroduUrządzenia wysokociśnieniowe
Email

W 1950 r. Alfred Kärcher wynalazł pierwsze urządzenie wysokociśnieniowe. Od tamtego czasu stale optymalizowaliśmy i rozwijaliśmy naszą ofertę również w zakresie urządzeń do użytku prywatnego.

 
Systemy nawadniania
Email

Oferta Kärcher zadowoli wszystkich miłośników roślin kompletną linią produktów do optymalnego nawadniania. Efektywny design, praktyczne cechy użytkowe i wysoki standard produktów, zaspokoją wymagania każdego ogrodnika.

 
Odkurzacze
Email

Szeroka oferta Kärcher w zakresie odkurzaczy domowych - od odkurzaczy jednofunkcyjnych po robot czyszczący RoboCleaner. Urządzenia Kärcher znacznie poprawiają komfort czyszczenia.

 
Polerki
Email

Froterki Kärcher pozwalają na osiągnięcie optymalnych wyników przy nanoszeniu środka nabłyszczającego oraz froterowaniu podłóg twardych, m.in. parkietu, linoleum czy kamienia.

 
Parownice
Email

Parownice Kärcher mogą być stosowane praktycznie wszędzie - pozwalają na oszczędne i przyjazne dla środowiska czyszczenie powierzchni w kuchni i łazience bez użycia środków czyszczących.

 
Stanowisko do pracowania
Email

Prasowanie i czyszczenie przy użyciu pary. System prasowania parowego Kärcher łącząc w sobie obydwie te funkcje oferują maksymalny komfort zastosowania.

 
Wyposażenie dające nowe możliwości
Email

Oryginalne wyposażenie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do korzystania z wyposażenia Kärcher

 
Pompy
Email

Firma Kärcher to specjalista również w zakresie pomp dla domu i ogrodu. Nawadnianie, wypompowywanie, zaopatrywanie domowych wodociągów w wodę użytkową – wszystko to jest możliwe z pompami Kärcher!

 
Zamiatarki
Email

Żegnaj miotło i szufelko: Zamiatarki Kärcher pozwalają na 5-krotnie szybsze sprzątanie chodników, ulic, wjazdów i podwórza.

 
Szczotki elektryczne
Email

Szczotki akumulatorowe Kärcher do wnętrz domowych, polecane dla osób posiadających zwierzęta, oraz na zewnątrz stanowią doskonałą alternatywę dla odkurzania lub zamiatania przy pomocy miotły i łopatki.

 
Window Washer
Email

Urządzenie do mycia okien Kärcher pozwala na szybkie i dokładne czyszczenie powierzchni takich jak okna, flizy czy lustra i inne powierzchnie szklane bez pozostawiania smug i wilgoci.

 
Odkurzacze parowe
Email

Czyszczenie parą i odkurzanie przy pomocy jednego urządzenia - to cechy charakterystyczne urządzeń z serii SV. Odkurzacz parowy lub parownica z funkcją odkurzania - nazwa staje się obojętna.

 
Kompletna oferta
Email

Do każdego zadania odpowiednie rozwiązanie: środki czyszczące, akcesoria czyszczące do ręcznego zastosowania, wyposażenie.