Karcher
O firmie
Drukuj Email

Firma Kärcher jest reprezentowana na całym świecie przez 36 000 punktów sprzedaży tworząc gęstą sieć zaopatrzenia będącą w stałej dyspozycji klienta. Odnosi się to zarówno do serwisu, możliwości nabywania części zamiennych i wyposażenia jak i do sprzedaży urządzeń.

Nabywając urządzenia firmy Kärcher decydują się Państwo nie tylko na profesjonalny system czyszczenia gwarantujący nieskazitelną czystość, lecz równocześnie na trwałe utrzymanie wartości budynków i pojazdów.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem niemieckiej firmy Kärcher - największego światowego producenta urządzeń myjąco-czyszczących. Dysponujemy osiemnastoletnim doświadczeniem w sprzedaży i serwisie urzadzeń firmy Kärcher. Prowadzimy szeroko rozumiane doradztwo techniczne w dziedzinie stosowania urządzeń służących do zachowania czystości. W kontaktach z klientami zawsze kierujemy się dobrem przyszłego użytkownika naszych urządzeń. Nasze kompetencje gwarantują profesjonalną obsługę i sprostanie wszelkim wymaganiom naszych klientów.

Zakres działalności firmy to:
- sprzedaż sprzętu firmy Kärcher
- serwis na miejscu lub u klienta
- dowóz sprzętu do klienta oraz instruktaż
- doradztwo w sprawie doboru sprzętu
- bezpłatne prezentacje urządzeń.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Zapraszamy w godzinach:
Poniedziałek-Piątek 8 - 17
Sobota 9 - 13